BKS BOSTIK Bielsko Biała wygrywa w pierwszym dniu turnieju!

W piątkowe popołudnie na parkiecie goleniowskiej hali doszło do ciekawego starcia, naprzeciw siebie stanęli zwycięzcy Goleniów Cup z lat ubiegłych: BKS BOSTIK Bielsko Biała (2017, 2021) oraz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz (2018).

W spotkanie dynamiczniej weszła ekipa ze Śląska narzucając swój rytm i tempo gry. Przekładało się to na wynik, bielszczanki powiększały swoją przewagę… by przy piłkach setowych oddać inicjatywę ekipie z Bydgoszczy, które przy stanie 24:17 wygrały 6 piłek z rzędu. Zrobiło się nerwowo, ostatecznie ekipie BKS’u udało się dopiąć swego, wygrywając 25:23.

Druga odsłona spotkania bardzo przypominała tę pierwszą, ślązaczki prowadziły już różnicą 10 punktów, by znów nastąpiło rozluźnienie i przestój w końcowej fazie seta, który padł łupem ponownie ekipy BKS (25:20).

W trzecim secie drużyna z Bielsko Białej kontrolowała grę, mając przewagę 2 setów zawodniczki mogły pozwolić sobie na więcej swobody, odważne zagrywki, dużo ciekawej gry przyniosły oczekiwane efekty, ekipa z Bydgoszczy nie miała dużo do powiedzenia w tej partii gry, która zakończyła się wynikiem 25:17 i ostateczną wygraną 3:0 drużyny BKS’u.

W związku z wycofaniem się w ostatniej chwili ekipy SSC Palmberg Schwerin zmianie uległ harmonogram gier, w sobotę o 18:00 rozegrane zostanie spotkanie Energa MKS Kalisz vs Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, a w niedzielę o 12:00 BKS BOSTIK Bielsko Biała vs Energa MKS Kalisz.

Serdecznie zapraszamy do hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie przy ul. C.K. Norwida, wstęp na wszystkie mecze turnieju jest bezpłatny.

Previous Article
Next Article

Tabela turniejowa

#DrużynaPkt
16
23
30

Kanał YouTube turnieju

Logo turnieju

Organizatorzy i sponsorzy

Transmisje live

Gallery

GoleniowCup_15-Kopiowanie GoleniowCup_33-Kopiowanie GoleniowCup_97-Kopiowanie GoleniowCup_164-Kopiowanie